у скільки разів прискорення вільного падіння на землі, більше ніж на висоті, що дорівнює радіусу

землі​

Ответы на вопрос

Отвечает Мандалов Бато.

Ответ:

Fтяг.=G*Mз*m/Rз^2=mg, где g=G*Mз/Rз^2; при R=2Rз  g=G*Mз/4Rз^2; т.е. в 4 раза меньше: 9,8/4=2,45м/с^2.

Объяснение: