Яка кількість теплоти виділиться при нагріванні сталевої деталі масою 500г від 100 до 200 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Якубов Кямран.

Ответ:

Объяснение:

Q = cm(t2 - t1) = 500 * 0,5 * 100 = 25 кДж