Максимальна сила, яка діє на рамку довжиною 1см, розміщену в магнітному полі, дорівнює 2 мкН. Сила

струму, що проходить у рамці, становить 0,5А. Визначити індукцію магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Объяснение:

Mm=I*B*S

B=Mm/I*S=2*10^-6/0,5*1*10^-4=0,04 Тл