1.Чому для гальванічного покриття виробу найчастіше використовують нікель і хром? 2. За сили

струму 5 А за 10 хв в електролітичній ванні виділився цинк масою 1,017 г. Визначте електрохімічний еквівалент цинку.

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

1. Для гальванічного покриття найчастіше використовують нікель і хром тому, що вони є гарними захисно-декоративним покриттям.

2. m=kIt

k=m/I*t=1017мг/5A*600c=0,339мг/Кл

Объяснение: