Автомобіль масою 0,8т рухається зі швидкістю 20 м/с. Яку кінетичну енергію має автомобіль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Анна.

m = 0,8 т. = 800 кг

Е = m * V² / 2 = 800 * 20² / 2 = 160000 Дж = 0,16 МДж

Ответ: 0,16 МДж.