На висоті 5 м від поверхні землі тіло мало швидкість 8м/с. З якою швидкістю тіло впало на землю?

Опором повітря знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Відповідь:

V=5.8 м/с

Пояснення:

Формула 2аS=V^2-V0^2

В нашому випадку 2gh=V^2-V0^2

V^2=2gh+V0^2

V^2=2 * 9.8 Н/м * 5 м - (8м/с)^2 = 34 (м/с)^2

V=5.8 м/с (приблизно)