Газ дістав від нагрівника 300 Дж теплоти. Яку роботу виконав газ, якщо ККД циклу 0,4? Яку кількість

теплоти газ віддав холодильнику?

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.
Q1=300 Дж ;n=0,4;
A-?Q2-?
n=A/Q1;A=nQ1=0.4•300=120 Дж
A=Q1-Q2;Q2=Q1-A=300-120=180 Дж