Предмет розташований на відстані 0.5 від лінзи, а його дійсне зображення - на відстані 1 м від

лінзи. Визначити оптичну силу та фокусну відстань лінзи Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Ilyunov Sergey.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 0,2 м

f = 1 м

_____________

D - ?

Фокусное расстояние линзы:

F = d·f / (d+f) = 0,5·1 / (0,5+1) = 0,5 / 1,5 = (1/3) м

Оптическая сила линзы:

D = 1 / F = 1 / (1/3) = 3 дптр