3.(26) Знайти довжину мідного кабелю, якщо його площа поперечно перерізу 4мм?, а електричний опір

становить 1,7 Ом.А. 100м; Б. 200м; в. 300м: Г. 400м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чичитко Кирилл.

Ответ:

Правильный ответ это буква Г.

Объяснение:

Дано:

S=4мм^2

p=0,017 (Ом•мм^2)/м

R=1,7 Ом

l=?

решение:

R=p•l/S

l=R/p•S

l=(1,7÷0,017)•4=400 м.

Ответ: 400 метров

/- черта дроби