Два конденсатори однакової ємності з'єднано паралельно. Як зміниться ємність батареї конденсаторів,

якщо їх з'єднати послідовно? А) Збільшиться в 4 рази Б) Збільшиться у 2 рази В) Зменшиться в 4 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Мацаев Никита.

Ответ:

В) Зменшиться в 4 рази.

Объяснение:

Якщо з'єднати послідовно: С0 = (С1 * С2) / (С1 +С2) = С²/(2 *С) = С/2

Якщо з'єднати паралельно: С0 = С1 + С2 = 2С