Вага банки з фарбою 100 Н. Її піднімають на з першого на п'ятий поверх будинку, у якого відстань

між поверхами 3,5 м. Яку виконують при цьому роботу​

Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Катя.

Ответ:

Дано

P=100H

h=3,5 м*4=14 м

А-?

Решение

А=F*h=P*h

A=100H*14м=1400 Дж

Ответ :А=1400 Дж