Птах масою 1 2 кг летить на висоті 20 м зі швидкістю 7 08 м/с знайдіть кінетичну енергію птаха​


Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Артур.

Ответ: Ек=300,76 Дж

Объяснение: Ек = mv2/2= 12*7,08*7,08/2= 12*50,13/2=300,76Дж