Птах масою 1,2 кг летить на висоті 20 м зі швидкістю 7,07 м/с. Знайдіть кінетичну енергію птаха


Ответы на вопрос

Отвечает Саласюк Саша.

Ответ:

Объяснение:

Ек = mv^2 /2  = 1.2 * 7.07^2/2 = 0.6 * 50 = 30 Дж