Обчисли момент сили величиною 7 Н,плече якої дорівньої 70 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кекіс Міша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 7 H

d = 70 см = 0,70 м

_____________

M - ?

M = F·d = 7·0,70 = 4,9 Н·м