Яка густина речовини,якщо при масі 500 г тіло займає об'єм 120 см3?


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.

Ответ:

p=416 кг на метр квадратний

Объяснение:

m=Vp

Звідси р=m/V

p=0,5/0,12=4,16