як зміниться тиск ідеального газу якщо при сталий концентрації середня квадратична швидкість руху

молекул збильшится у 3 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Калантаева Арина.

Відповідь:

Тиск збільшиться в 9 разів

Пояснення:

p1=1/ 3*n*m*V^2

p2=1/3*n*m*(3V)^2 = 1/3*n*m*9V^2 =9 * 1/3*n*m*V^2 = 9*p1

p2=9p1

Тиск збільшиться в 9 разів