Висота похилої площини – 1,2 м, а довжина 10,8 м. щоб підняти по цій площині вантаж масою 180 кг,

потрібна сила 250 Н. Визначте ККД похилої площини. Допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ботагариев Амирхан.

КПД=Аполезн/Азатрач=

mgh/(F*L)=

180*10*1,2/(250*10,8)=

180*12/(250*10,8)=0,8=80%  -  это ответ.