Висота похилої площини – 1,2 м, а довжина 10,8 м. щоб підняти по цій площині вантаж масою 180 кг,

потрібна сила 250 Н. Визначте ККД похилої площини.БУДЬ ЛАСКА З ПОЛНИМ РОЗВ'ЯЗКОМ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Анна.

Ответ:

Дано:

m= 180 кг

g= 10 н/кг

h= 1.2 м

l= 10.8 м

F= 250H

Найти: η

Решение:

1) η= ( mgh/ Fl )× 100%

η = ( 180×10×1.2/250×10.8) ×100% = 80%

Ответ: 80%

Объяснение: