Чому дорівнює вага хлопчика за партою якщо його маса становить 55 кг?​


Ответы на вопрос

Отвечает Маями Майами.

Ответ:

Объяснение:

m = 55 кг

g ≈ 10 Н/кг

P - ?

============

Вес мальчика:

P = m·g = 55·10 = 550 Н