ОЧЕНЬ СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!! 1)За який час при електролізі води виділяється 99,6 г

кисню, якщо сила струму дорівнює 40 А? Електрохімічний еквівалент кисню 0,083 мг/Кл. 2)Яку роботу виконує електричний двигун кухонного комбайна потужністю 1,8 кВт, якщо він працював протягом 20 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Левашова Лиза.

Відповідь:

t = 30000 c

A = 2,16 МДж

Пояснення:

1)

m=kIt

t=m/kI

t=99,6*10^(-3) кг/(0,083*10^(-6) кг/Кл * 40А) =30000 c

2)

A=Nt

A=1800 Вт * 1200 с =  216 0000 Дж = 2,16 МДж