Надувна куля об'ємом 0,003 м3 заповнена воднем. Маса кулі з воднем 3,4 г. Визначте підіймальну силу

кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Манылина Катя.

Ответ:

[27]

F=m*g*V

F=3,4*10^-3*10*0,003=0,102*10^-3H=102*10^-6 H

Ответ :F=102*10^-6 H