Тиск газу під поршнем циліндра 800 кПа, а температура 150ºС. Яку роботу виконує 1 кмоль газу, і

якою буде його температура, якщо при газ ізобарному нагріванні його об’єм збільшився в 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеева Милана.

Ответ:

Объяснение:

A= p(2Vм- Vм) = pVм= pVм0*p0T/(pT0)= p0Vм0T/T0= 1*10^5*22,4*423/ 273= 3,47*10^6 Дж= 3,47 МДж.

Конечная температура определяется из закона Гей-Люссака: Tк= T*2Vм/Vм= 2T= 2*423K= 846K= 573C.

(Пробачте, що на россiйской мовi)