На якій висоті перебуває тіло масою 80 кг, якщо воно має потенціальну енергію 7,2 кДж? даю 35

балов

Ответы на вопрос

Отвечает Kantaev Israpil.

Е(п) =mgh g=10Н/кг

h=E(п)/(mg)

h=7200Дж/(80×10)= 9м

Отвечает Цветкова Валерия.

Ответ:

h = 7200 Дж/80 кг*9.8 Н/кг = 9 м (приблизно).

Объяснение: