Тіло тисне на поверхню із силою 20Н, створюючи тиск 10кПа. Яка площа опори цього тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Ринчинова Алтана.

Объяснение:

p = F/S;

S = F/p = 20Н/10*10³ Па = 2/1000 = 0,002 м² - ответ .