За 3 години рівномірного руху потяг проходить відстань 216 км. Визначте потужність локомотива, якщо

він розвиває силу тяги 200 кН. БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО ТРЕБА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкий Вован.

N=A/t= Fl/t

N=200000H * 216000м / 3* 3600=

4000000Вт=4000кВт