Ультракүлгін сәуле шығарудың толқын ұзындығы λ=1,1*10-7м болатын фотонның энергиясын табыңыз.

Энергияның өлшем бірлігін эВ (электроновольт)-қа айналдырыңыз. (һ=6,63*10-34 Дж*с; с=3*108м/с)

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Лада.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

λ = 1,1·10⁻⁷ м

____________

ε - ?

ε = h·c / λ

ε = 6,63·10⁻³⁴·3·10⁸ / (1,1·10⁻⁷) ≈ 18·10⁻¹⁹ Дж

ε = 18·10⁻¹⁹ / (1,6·10⁻¹⁹) ≈  11 эВ