600 нм толқын ұзындығы бар фотонның энергиясын анықтандар.Жарық жылдамдығы 3·10⁸м/с.Планк тұрақтысы

6,63·10⁻³⁴Дж·с.

Ответы на вопрос

Отвечает Мироненко Анна.
Энергия фотона 
Е=hc/λ
E=6.63*10^-34*3*10^8/600*10^-9=3.315*10^-19≈3.3*10^-19 Дж Ответ
или в эВ
2,07эВ