У трикутник MNK вписано коло.А, В, С-- точки дотику кола та його сторін MN, NK, MK

відповідно.Знайдіть довжину відрізка NB, якщо АМ=4см ВК= 9см, а периметр трикутника дорівнює 36см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катя.

Ответ:

NB=5 см

Объяснение:

За властивістю двох дотичних ,проведених з однієї точки:

AM=CM= 4 см

CK=BK=9 см

NB=AN = x

2*4+2*9+2x=36

8+18+2x=36

2x=36-26

2x=10

x=10:2

x=5  см