Знайдіть висоту, на яку підняли тіло масою 2 кг надавши йому 2 кДж енергії. Прийміть прискорення

вільного падіння рівне 10 м\с2. *

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

10 м

Объяснение:

Дано :                    Е=mgh

m = 2 кг                 h = mg/Е = 2*10 / 2 = 10 м.

Е = 2 кДж

g = 10 м/с2

h-?