Який тиск створює вода на предмет, який лежить на дні моря на глибині 1 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Дано

h=1000 м

p=1030 кг/

P-?

P=p*g*h

P=1030*10*1000=10 300 кПа

Ответ :Р=10 300 кПа