Як зміниться сила гравітаційної взаємодії між двома матеріальними точками, якщо відстань між ними

збільшити в 2 рази, а маса другого тіла збільшити в 4 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофієв Влад.

Ответ:

Не зміниться

Объяснение:

F = G*(m1*m2)/(r^2)

F1/F2=4/(2^2)=4/4=1