Для ізобарного нагріву газу на 30°C, кількість речовини якого 700 моль, йому дали 9, 5 МДж тепла.

Визначить роботу газу і зміна його внутрішньої енергії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.

Ответ:

Объяснение:

Работа:

A = ν·R·ΔT = 700·8,31·30 ≈ 175 000 Дж

Изменение внутренней энергии:

ΔU = Q - A = 9 500 000 - 175 000 = 9 325 000 Дж   или   ΔU ≈ 9,3 МДж