Якою є потужність двигуна. Якщо за 4 хв. він виконує роботу кДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

A=12 кДж = 12*10^3 Дж

t= 4 минуты = 240 секунд

Р = ?

Р=А/t

P=12*10^3/240=0,05*10^3=50 Вт