3.У магнітному полі з індукцією 25 Tл перпендикулярно до ліній індукції з швидкістю 0,50 м/с

рухається провідник завдовжки 1,2 м.Визначити EPC індукції в провіднику.​

Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Анна.

Відповідь:

15 В

Пояснення:

Задачка на одну дію

Е=B*v*l=25*0.5*1.2=15 В