за перший місяць витратив 20 відсотків завезено вугілля за другий місяць 2/5усього вугілля а за

третій решту 60г скільки вугілля завезли для опалення

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

2/5=20%

20%+20%=40%- витратили за перший та другий місяць разом

100%-40%= 60% - витратили за третій місяць

60кг-60%

Хкг- 100%

Х= 60*100:60= 100 кг- завезли всього вугілля