за перший місяць витратив 20 відсотків завезено вугілля за другий місяць 2/5усього вугілля а за

третій решту 60тскільки вугілля завезли для опалення

Ответы на вопрос

Отвечает Шибанова Владислава.

Відповідь:

Усього для опалення завезли 150 тон вугілля.

Покрокове пояснення:

нехай х т- усього завезли вугілля, тоді х*20%:100%=0,2х- витратили за 1місяць, а х*2/5=0,4х- витратили за другий місяць.  Складемо рівняння:

0,2x+0,4x+60=x;\\0,6x-x=-60;\\-0.4x=-60;

х=-60:(-0,4);

х=600:4

х=150 ( т) вугілля завезли усього