Визначити Архімедову силу, що діє на повністю занурене у воду тіло, об'ємом 125 см3 , g=10H/кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Тексамин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 125 см³ = 125·10⁻⁶ м³

g = 10 Н/кг

ρ = 1000 кг/м³ - плотность воды

__________________

F ₐ - ?

Сила Архимеда:

Fₐ = ρ·g·V = 1000·10·125·10⁻⁶ = 1,25 Н

Отвечает Смирнова Алла.

Ответ:

FA=p(густина води )gV

FA= 1000*10*125 =1250000H

Объяснение: