Визначити Архімедову силу , що діє на повністю занурене у воду тіло , об'ємом 125см3 g=10H/кг


Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Аленка.

Відповідь:

1,25 H

Пояснення:

FA=V*p*g=0,000125*1000*10=1,25 H