срочно!!!!дуже буду вдячна,зроблю відповідь лучшим ответом Тіло,маса якого 1 кг лежить на

горизонтальній поверхні. у тіло влучає куля масою 10 г і застрягає в ньому.швидкість кулі дорівнює 500м/с і спрямована горизонтально.визначте ,з якою швидкістю(в м/с) почне рухатися тіло після влучання в нього кулі.тертя між тілом і поверхнею можна знехтувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Ромашкин Олег.

Відповідь:

Пояснення:

m1=1кг v1=0м\с

m2=0,01кг v2=500м\с

m1v1+m2v2=(m1+m2)*v

m1v1=0 v=m2v2/(m1+m2)

V=0,01*500/1+0,01=4,95м/с