Вольтметр опором 4 кОм підключений паралельно до електричної лампочки. Яка сила струму в лампочці,

якщо загальна сила струму в колі 0,6 А, а вольтметр показує 40 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Русских Настя.

1 = U / R1 = 40/2000 = 0,02 Ток в лампе |2 = 1 - |1 = 0,3 - 0,02 = 0,28A.

Вроде так