Знайдіть потенціальну енергію тіла масою 2.3тонни піднятого над землею на висоту 12 м


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Е=mgh.

m=2.3*10³кг

Е=2,3*10³*10*12=2,76*10⁵Дж

Відповідь:2,76*10⁵Дж