Електрична піч , зроблена з нікелевого дроту довжиною 56,25 м і перерізом 1,5м2 приєднана до мережі

напругою 120 В.Визначте силу струму, який протікає по спіралі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашихмин Тёма.

Дано:

U=12 Вольт

p=0,40 Ом*мм^2/м

L=56,25м

S=1,5мм^2

R=?

I=?

Розв'язання:

1)R=p*(L/S)

R=0,40*(56,25/1,5)

R=15 Ом

2)I=U/R

I=12/15

I=0,8 Ампер