Скільки часу потрібно, щоб за допомогою насоса, потужність якого 50кВт, відкачати з шахти 500 м3

води? Глибина шахти 200 м

Ответы на вопрос

Отвечает Кульчицкая Анастасия.

Ответ:

Дано:

H=200 м;  

V=500 м3;  

N=50 кВт=50000 Вт;

p=1000 кг/м3;  

g=10  

Н/кг t=?  

Рішення

N=A/t A=mgh m=pV = > N = (pVgt) / t = > t = (pVgh) / N t = (1000*500*10*200) / 50000=20000c=5,555 ч =5,6 ч

Объяснение: