Максимальна кинетична енергія під час здачі нормативу "Біг на 100м" ДАМ ПОТОМ 80 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Строя Маргарита.

Ответ:

1779 Дж

Объяснение:

t=13 c    s=100 м   m=60 кг   Ek=?

===

v=s/t=100/13≈7.7 м/с

Ek=m*v²/2=60*7.7²/2≈1779 Дж

=============================