На тіло масою 50 грам одночасно діють дві сили - 10 та 2 H спрямовані в протилежному напрямку

уздовж однієї прямої. Визначте модуль та напрямок прискорення РЕБЯТ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧ НУЖНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахтеев Наиль.

Ответ:

m=0.5 кг    F1=12 H     F2=4 H    a=?

===

F1-F2=m*a

a=(F1-F2)/m=(12-4)/0.5=16 м/с2

В сторону сили F1

======================

Объяснение: