Візок масою 2кг рухається зі швидкістю 5м/с. Чому дорівнює його кінетична енергія


Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.

Ответ:

25 Дж

Объяснение:

Eк=m*v2/2

Eк=2*(5)до квадрата /2=25дж