Під час гальмування потяг зупинився на шляху 250 м. Визначити початкову швидкість руху потяга, його

прискорення і коефіцієнт опору, якщо час гальмування становить 25 с

Ответы на вопрос

Отвечает Plastun Anastasiya.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 250 м

t = 25 c

__________

v₀ - ?

a - ?

k - ?

Из формулы:

S = v₀t - a·t²/2

v₀ = (S - a·t²/2) /t

Имеем:

v₀ = S/t -at·/2

v₀ = 250 / 25 - a·25/2

v₀ = 10 - 12,5·a      (1)

Далее:

Из формулы:

v = v₀ - a·t

v₀ = a·t

v₀ = 25·a        (2)

Приравняем (2) и (1):

25·a = 10 - 12,5·a

37,5·a = 10

a = 10 / 37,5 ≈ 0,27 м/с²

v₀ = 25·a = 25·0,27 ≈ 6, 75 м/c