М'яч масою 200 г в момент кидання мав швидкість 5 м/с. Визначте кінетичну енергію мяча в цей момент.


Ответы на вопрос

Отвечает Архипенко Женя.

Ответ:2,5дж

Объяснение:E=mv2/2=0,2.25/2=2,5