Знайти потужність споживану кожним з однакових резисторів з опорами по 10 Ом, якщо напруга на

джерелі 12 В якщо з'єднання послідовне

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Инна.

Ответ:

Для одного резистора потужність Р=U²/R

Объяснение ...

При двох однакових резисторах напруга розділиться порівну і дорівнюватиме 12В/2=6В, тобтоU1+U2 6В +6В.  Потужність Р1=U1²/R1, P2=U2²/R2.

При трьох однакових резисторах напруга на резисторах буде 12В/3=4В.

Тобто U1+U2+U3=4В+4В+4В. Потужність Р1=U1²/R1, P2=U2²/R2, P3=U3²/R3.

і так далі