ДАЮ 15 БАЛЛОВ!!!!! СРОЧНО 1. Знайдіть ККД похилої площини, якщо для підняття по ній вантажу масою

2,4 кг потрібно прикладати силу 8 Н. Довжина похилої площини 2 м, висота – 50 см. Прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Відповідь вкажіть у відсотках.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Полина.

Ответ:

η = 75%

Объяснение:

m = 2.4 кг - масса груза

F = 8H - прикладываемая сила

h = 50 см = 0,5 м - высота подъёма

L = 2 м - длина наклонной плоскости

g = 10 Н/кг - ускорение свободного падения

η - ? - КПД наклонной плоскости

-----------------------------------------------------

Полезная работа

Ап = mgh = 2.4 · 10 · 0,5 = 12 (Дж)

Выполненная работа

А = FL = 8 · 2 = 16 (Дж)

КПД

η = Ап/А · 100% = 12/16 · 100% = 75%